KONGRE MERKEZİ

 

Antalya

Deniz, güneş, tarih ve doğanın bir uyum içinde bütünleştiği Antalya, Akdeniz’in en temiz kıyılarından birine sahip olup içinde bulunduğu bölgenin arkeolojik ve doğal güzellikleri sayesinde ‘Türk Rivierası’ olarak anılmaktadır. Türkiye’nin 9. en büyük şehri olan Antalya aynı zamanda ülkenin turizm başkenti sayılır. Antalya Anadolu’da yaşamış en eski medeniyetlerle birlikte tarihte sayısız medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

Yılın 300 günü güneşli olan Side, Belek ve Kemer gibi sahil kesimlerini de içine alan bu bölge dünyaca ünlü resort otelleri, muhteşem plajları, deniz ve yat turizmi, trekking ve dağcılık ile birlikte golf turizmi için de bir cennettir. Tarihi ve doğal güzelliği ve zengin kültürü ile Antalya eşsiz bir deneyim sunar.

 

Kaya Palazzo Hotel

Farklı ve kendine özgü mimarisini otele ilk girişten itibaren hissettiren Kaya Palazzo Belek, misafirlerine lüks ve ihtişamın yanı sıra konfor ve ferahlığı da hissettiriyor.

Dünyaca ünlü mimarlık firması WATG tarafından projelendirilen Kaya Palazzo Belek, WATG tarafından tasarlanan diğer tüm lüks aile otelleri gibi kusursuz bir tasarım ve özenin eseri.

Kaya Palazzo Belek 3.500 m2'lik SPA merkezi, deniz manzaralı odaları, havuza çıkışlı özel odaları, ihtişamlı kongrelerin vazgeçilmez adresi kongre merkezi, çam ormanları içinde 650 dönüm alanda yer alan, golf kulübü ve dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerini sunan a la carte restoranları ile misafirlerini ağırlıyor.