KAYIT & KONAKLAMA

Kayıt
Uzman (ÜTCD Üyesi) 1.375 TL
Uzman (ÜTCD Üyesi Olmayan) 1.550 TL
Asistan 1.100 TL
Firma Temsilcisi/Refakatçi 1.100 TL

Kongre Otellerinde Konaklamayan Katılımcılar için Dış Katılımcı Ücreti / 3 Günlük

1.200 TL


GENEL KURALLAR

Kayıt Ücreti; Toplantılara katılım, yaka kartı, çanta, kongre kitabı ve katılım sertifikasını kapsamaktadır. Tüm katılımcı, refakatçi ve firma temsilcilerinin kayıt olması gerekmektedir.

Vergiler;kayıt ücretlerine ve dış katılımcı ücretine KDV (%18) eklenecektir. D Event Turizm, doğması muhtemel vergi, harç, rüsum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

Ödemeler; kayıt ücretleri organizasyon acentesi hesaplarına ödenmelidir.

*Kayıt işlemleri ödeme ile kesinlik kazanır. Kaydınızın konfirmasyonu için lütfen ödemenizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu organizasyon sekretaryasına e-mail ile iletiniz.

Dış Katılım Ücretleri; Kongre otelinde konaklamayan katılımcılardan, dış katılımcı ücreti olarak 3 günlük/kişi başı 1.200 TL + %18 KDV tahsil edilecektir. (Fiyata 08:00-18:00 arası otel faaliyetlerinin kullanımı dahildir.)

 

Kurs Kayıt

Laparoskopik Sütur Kursu 300 TL
Embriyoloji Vitrifikasyon Kursu 300 TL
Histeroskopi Kursu 300 TL

 

Konaklama Bilgileri

3 Gecelik Paket Konaklama
Tek Kişilik Oda
Çift Kişilik Odada
Kişi Başı
Kaya Palazzo Golf Resort (Ana Otel) Dolu! 4.800 TL 3.320 TL
RIU Kaya Belek (Yan Konaklama Oteli) 4.800 TL 3.320 TL


GENEL KURALLAR

Konaklama Paket Ücreti; 3 Ekim 2019, Perşembe günü giriş ve 6 Ekim 2019, Pazar günü çıkış olmak üzere, 3 gece "her şey dahil sisteminde" konaklama dahildir.

Vergiler; Konaklama ücretine KDV (%8) eklenecektir. D Event Turizm, doğması muhtemel vergi, harç, rüsum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

Ödemeler; konaklama ücreti organizasyon acentesi hesaplarına ödenmelidir. Ödemeler karşılığında fatura düzenlenerek, organizasyon sonrasında kargolanacaktır.

* Konaklama işlemleri ödeme ile kesinlik kazanır. Konaklamanızın konfirmasyonu için lütfen öncelikle organizasyon acentesi ile irtibata geçerek otellerin müsaitlik durumunu kontrol ederek ödemenizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu organizasyon sekretaryasına e-mail ile iletiniz.

Dış Katılım Ücretleri; Kongre otelinde konaklamayan katılımcılardan, dış katılımcı ücreti olarak 4 günlük/kişi başı 1.200 TL + %18 KDV tahsil edilecektir. (Fiyata 08:00-18:00 arası otel faaliyetlerinin kullanımı dahildir.)

 

Transfer Hizmetleri

GÜZERGAH (Çift Yön) (Antalya Havalimanı-Otel) 25 Eylül 2019’a
Kadar
25 Eylül 2019
Sonrası
Toplu Transfer 450 TL 475 TL
Özel Transfer 700 TL 725 TL

 

GENEL KURALLAR

Toplu Transferler; 3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya Havalimanı’ndan kongre otellerine, transferlerini D Event Turizm’e bildirmiş olan tüm katılımcıların transferleri toplu olarak yapılacaktır.

Özel Transfer; talep edilen tarihlerde, binek araçlar ile yapılacaktır. Özel transfer talepleriniz için D Event Turizm ile irtibata geçiniz.

Vergiler; transfer ücretlerine KDV (%18) eklenecektir.

Tüm transferler bildirilecek geliş veya dönüş saatleri için yapılacaktır. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak en geç 48 saat önceden organizasyon acentesine bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır.